Milline fotograaf ja videograaf ma olen? Üldises mõttes olen ma vaatleja. Teiste sõnadega fotograaf - reporter. Mul ei ole mugav öelda mida teha, aga kui selline vajadus siiski tekib, püüan ma protsessi lisada natuke huumorit, et inimene saaks pingest vabaneda. Omalt poolt tean, et kui öeldakse ainult seda, kus seista ja kuhu vaadata, on see päris igav. Eriti kui midagi muud ei räägita.

Iseloomult olen ma pigem vaikiv, kuid sellele vaatamata, laste ja individuaalsete fotosessioonide ajal räägin ma palju, et vabastada teid pingest ja samal ajal teiega pisut rohkem tuttavaks saada.

Kui ma pildistan teie lemmiklooma, siin ei olegi vaja palju mõelda. Ta korraldab kõik ise, ainuke mis teha jääb, on tabada õigeid hetki. Need hetked on imelised.

Kui ma filmin perefilmi, siis ma vaikin. Iga liigne liikumine raputab kaamerat, nii et siin peab olema ettevaatlik.

Et paremini aru saada sellest, mida ja kuidas ma pildistan, vaadake minu portfooliot teile huvi pakkuvast suunast. Minu tööd ütlevad teile natuke rohkem kui mina ise.

Olen kindel, et ühel päeval me kohtume, ja rõõmsalt naeratades alustan ma oma tööd.

Minust ETV+

Kaadri taga

Mõelge järele. Kes sageli puudub perefotodel? Õige, ema. Ta pildistab, ta on kaadrist väljas, kuid iga ema väärib kaadris olemist. Sellised fotod on loodud mitte ainuüksi teile, vaid ka teie laste jaoks. See on nende ajalugu.

Lapsed kasvavad nii kiiresti. Igapäeva kiires rütmis ei jaksa me märgata ja meeles pidada kõige tähtsamat. Emana tahan meeles pidada esimesi samme, väikeseid sõrmi ja moosist räpast nina, suplemist pritsmete ja vahuga, neid pisaraid, kui küpsisest karult murdus jalg.

Laste fotograafia

Videograafia toob teid tagasi minevikku. Dünaamika, helid, kõik on tõeline. Siin ei ole lavastust ja filtreid. Kord filmisin suvel oma laste jalutuskäiku merel. Seda filmi järelvaadates tunnen ma iga kord seda tuult, augustikuu kuumust ja mere lõhna. Hea meelega töötan teie perefilmi kallal.

Videograafia toob teid tagasi minevikku. Dünaamika, helid, kõik on tõeline. Siin ei ole lavastust ja filtreid. Hea meelega töötan teie perefilmi kallal.

Pere videograafia

Minule on see lemmikformaat. Kuidas protsess välja näeb? Valime süžee, mida te tahaksite mälus salvestada: noore ema argipäevad beebiga süles, beebi esimesed sammud, esimene koogiproovimine või perelõuna. Ma tulen teie juurde ja lihtsalt jälgin teid läbi kaamera.

Ma jäädvustan mitte ainult teie ilu, vaid ka individuaalsust. Tõstan esile teile kuuluva meeleolu ja eripära. Iga naine tahab olla eriline. See ongi minu peamine ülesanne - fotograafia teel näidata teile imelist ilu, mis teile kuulub.

Ma jäädvustan mitte ainult teie ilu, vaid ka individuaalsust. Tõstan esile teile kuuluva meeleolu ja eripära. Iga naine tahab olla eriline. See ongi minu peamine ülesanne - näidata teie individuaalsust.

Naisportree

Ma pildistan sageli noori emasid. Ükskord saabub see hetk, millal tahaks teha head meiki, selga panna oma lemmikriided ja keskenduda täelikult endale. Hetk, kus saab rahulikult hingata, kuulata iseennast ja põgeneda igapäevasest saginast. Siis saabki end näha ammu unustatud keskkonnas.

Animalistika - loomade pildistamine

50% ajast ma pildistan koeri.Valime sobiva koha ja jalutame seal. Te lihtsalt mängite ja suhtlete oma lemmikloomaga, mina jälgin teid ja pildistan. Isegi kui koer ei kuula sõna ja ei istu paigal, pole probleemi. Minu kogemus ja kaasaegne tehnika võimaldab jäädvustada lahedaid ja dünaamilisi hetki.

Tulemuseks on särav lugu teist kahest, aga ikkagi peamine roll on määratud teie neljajalgsele sõbrale. Ta on kindlasti seda väärt.

Jälgige mind Instagramis